Hakkımızda / Biz kimiz?


Yaklaşık 3 yıldır butik üretim/seri ar-ge/sağlıklı tüketim felsefesi ile çalışmakta olan bir ekibiz. Bu süreçte kısıtlı bir çevreye hizmet vererek, kazançtan ziyade her zaman daha iyiyi hedefledik. Bu anlayışla sayısız ar-ge çalışması yürüttük. Ekibimizin bu özverili çalışmaları sonucunda en doğru içerikleri en lezzetli reçeteler ile buluşturduk.


Peki neden şimdi seri bir üretim?


Geçirdiğimiz tüm bu zamanda oluşturduğumuz şartlar ve yaptığımız yatırımlar ile kaliten ödün vermeden hacim arttırabilir bir seviyeye geldik. Edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimi, oluşturduğumuz şartlar ve sistem emeğimizin karşılığı olmuştur. Bu süreç sonunda siz değerli müşterilerimizden gelecek her bir beğeni ise bizlerin kararlılıkla yürüdüğü bu yolda pusulamız olacaktır.Vape Mate nasıl bir ekiptir?


VapeMate; tadımlarını bile asla tek bie atomizere göre yapmayıp, bir çeşidin hangi atomizerde hangi notaların parladığını daima merak eden bir takımdır. 

Vapemate; sağlık ve kalite konusunda kendisine katı sınırlar çizmiş, daima daha iyisini hayal eden ve karanlık sırlar barındırmayan bir ekiptir.

Vapemate; etiketinin arkasında emek ve tecrübe barındıran, işin magazin kısmından uzak; okuyan, araştıran ve daima önüne bakan insanların kurduğu bir ailedir.

 

Neden Vape Mate?


Çünkü;


  1. Kesinlikle çalkala-karıştır formunda ürün hazırlamadık, hazırlamıyoruz.
  2. Her çeşidimizi en az 4 aylık ar-ge sürecinden geçirip, üzerinde çalıştığımız bir çok kombinasyon içerisinden en doğru reçeteyi ortaya çıkarıp sizlere sunuyoruz.
  3. Gelip geçici lezzetler değil, daima arayacağınız ve özleyeceğiniz tadları size sunuyoruz.
  4. Üretim aşamasından kapak kilitlenene kadar geçen aşamalarda labaratuvar ortamından çıkmıyoruz.
  5. Hiçbir zaman kazan kazan demiyor daima

"sizlerle daha iyiye" diyoruz.


 


Bizler en iyisini yapmak üzere bir araya gelmiş bir ekip / aile olduk. Sizleri de bu aileye dahil olmaya davet ediyoruz.